Čeká Vás propouštění a zajímá Vás, jak pomoci odcházejícím kolegům zmírnit stres a maximalizovat jejich další šance na trhu práce


Co je to Outplacement?

Outplacement je komplexní služba, kterou můžete jako zodpovědný zaměstnavatel využít v případě, že chcete pomoci odcházejícím zaměstnancům zmírnit negativní dopady propouštění a podpořit je v dalším profesním či osobním rozvoji.

Outplacement je skvělým způsobem, jak poděkovat kolegům za jejich dosavadní práci, ale také skvělou možností, jak zapracovat na své značce zaměstnavatele. Nezapomeňte, každý odcházející zaměstnanec je Vaší chodící referencí.


Jak Outplacement probíhá?

Outplacement společně poskládáme tak, aby naplnil Vaše potřeby a očekávání. Dle velikosti organizačních změn, časového rámce a finančních možností se může sestávat z různé kombinace individuálních či skupinových aktivit.


Z čeho se může Outplacement skládat?

Konzultace

Odborná podpora během plánování i realizace propouštění cílena na management či interní HR tým.

Propouštěcí rozhovory

Trénink efektivních propouštěcích rozhovorů pro manažery či HRisty, případně jejich outsourcing.

Exit interviews

Externí exit interviews za účelem sběru skutečně objektivního feedbacku a nestranné interpretace výstupů.

Individuální koučink

Individuální koučink jako podpora práce s emocemi provázejícími celý propouštěcí proces. Zároveň jde o startovací čáru při stanovení nových profesních cílů.

Konzultace CV

Individuální konzultace s budoucími uchazeči o nové zaměsntání. Pomůžeme s obsahem, koreturou i grafikou moderního a efektivního životopisu.

Příprava na pohovor

Teoretická i praktická příprava na nadcházející pohovory. Klíčová podpora zejména pro kandidáty, kteří se ocitnou na trhu práce po dlouhé době a nové trendy jsou jim zatím cizí.


Zajímá Vás víc? Napište nám