Náš příběh

"Jak jsem se od knih dostala do businessu..."

Jako knihomolka a nadšená pozorovatelka lidského chování jsem se kdysi rozhodla pro studium Antropologie, které mě obohatilo nejen o několik terénních výzkumů, ale zejména o komplexní teoretické poznání člověka na úrovni biologické, sociální i kulturní. Netrvalo však dlouho a přebytek energie a mírné sklony k workoholismu mě od knih rychle odvály k businessu.

A tak jsem začala teoretické znalosti vzorců lidského chování uplatňovat v obchodu a vyjednávání a metodologii interview využívala při osobních pohovorech s kandidáty z celého světa. Znalosti skupinové dynamiky jsem uplatňovala při vedení vlastního týmu i při školení a na místo tradičních kultur jsem zkoumala kultury firemní. A musím říct, že mě to všechno moc bavilo. I v korporátu. Měla jsem totiž štěstí. Dostala jsem možnost pracovat pro jedničky na trhu v oblasti vzdělávání i recruitmentu, školila jsem v 7 různých zemích a poznala pár skutečně inspirativních lídrů. Vedla jsem spoustu skvělých školení, ale bohužel i spoustu těch opravdu zbytečných. To mě nakoplo k tomu přestat plnit pouze obecné korporátní vzdělávací cíle a začít tvořit opravdová rozvojová řešení. Taková, která mi dávají smysl, přináší reálnou změnu a obohacují každého účastníka.

V roce 2019 jsem proto založila UpGrow. Tenkrát jsem na to byla ještě sama. Dnes mám kolem sebe několik skvělých profesionálů, kteří se podílí na tvorbě i realizaci jednotlivých projektů a školení. To nám jako týmu UpGgrow umožňuje sdílet s klienty znalosti a zkušenosti napříč obory, pružně vnímat trendy na trhu, školit v tandemu, občas představit nějakou novou tvář a zvládat to všechno nejen česky, ale taky anglicky a francouzsky. 

Díky tomu a díky našim klientům tým UpGrow neustále roste a rozvíjí se.                                                                                       Tereza Maisnerová & tým UpGrow


Naše hodnoty

Rosteme s vámi


 .Vzdělání a rozvoj nejsou jen naší každodenní prací, ale také celoživotní vášní. Pomáháme růst především vám, ale i my sami se neustále učíme a rozvíjíme. 


Jsme připraveni předat ty nejnovější poznatky a za naší prací si stojíme. Je totiž postavená na skutečných vědomostech a znalostech. Víme, o čem mluvíme, máme na to školy a věřte, že neplácáme jen tak do větru. A rádi se něco nového naučíme také od vás. Každý nový projekt totiž znamená příležitost k růstu pro vás i pro nás. A to nás baví.

Partnerství je důvěra


Rovnocenné partnerství založené na důvěře je nezbytné pro úspěšnou spolupráci. Při diskusích s vámi společně otevíráme témata profesní i osobní. 


Jsme vaším partnerem při řešení nepříjemných problémů v týmu, jindy společně slavíme osobní nebo businessové úspěchy. I proto ctíme náš etický kodex a těšíme se z každé příležitosti k tomu, abychom se vzájemně co nejlépe poznali. 

Naším cílem je změna


Léta v businessu nás poznamenala (i) v tom nejlepším slova smyslu. Výsledky jsou pro nás alfou a omegou úspěchu. Naším společným cílem je vždy konkrétní změna, konkrétní očekávaný výsledek.


 V rámci spolupráce budeme nastavovat, zefektivňovat, zlepšovat a měřit. Vystoupit ze zajetých kolejí možná nebude vždy jednoduché, ale věřte, že výsledná změna bude stát za to.

Usilujeme o rovnováhu


V naší práci se snažíme vždy dosáhnout maximální rovnováhy. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a společné síly směřujeme tam, kde je to nejvíce potřeba. 


Víme, jak důležité je investovat čas i úsilí na správném místě.

 Proto pracujeme chytře, vybíráme ty nejvhodnější nástroje, kombinujeme teorií s praxí a učení balancujeme zábavou. Dosažení této harmonie v rámci každého projektu je pro nás klíčové.

Zajímá vás něco dalšího?