Outplacement

O čem je Outplacement?

Outplacement je komplexní služba, kterou můžete jako zodpovědný zaměstnavatel využít v případě, že chcete pomoci stávajícím či odcházejícím zaměstnancům úspěšně zakotvit v novém zaměstnání. Upgrow vám pomůže zmírnit negativní dopady propouštění lidí a účinně jim v této obtížné životní události pomoci. Umíme odcházejícím kolegům ukázat, jak vytěžit z dané situace maximum pro jejich další rozvoj a maximalizovat tak jejich šanci na trhu práce. Pro vás je Outplacement nejen skvělým způsobem, jak poděkovat kolegům za jejich dosavadní práci, ale také skvělou možností zapracovat na své značce zaměstnavatele. 

Nezapomeňte, každý odcházející zaměstnanec je vaší referencí.


Pro koho je Outplacement určen?

V první řadě je určen pro firmy procházející výraznější reorganizací a propouštějící větší množství lidí. Facilitací snadno minimalizujeme negativní dopady na stávající týmy.

Tato služba je však vhodná i pro zaměstnavatele, kteří se loučí s opravdu seniorními manažery s unikátními zkušenostmi a dovednostmi a chtějí je maximálně podpořit v hledání nového pracovního uplatnění.

Co všechno může Outplacement obsahovat?

Jak Outplacement probíhá?

Outplacement je služba, kterou společně poskládáme tak, aby naplnila vaše potřeby. Dle velikosti organizačních změn, časového rámce a finančních možností se může sestávat z různé kombinace aktivit.

Je to pro vás?