Profesní koučink

O čem je profesní koučink?

Ať už se jedná o zásadní kariérní rozhodnutí, či otázky každodenního pracovního života, koučink je jedním z nejefektivnějších nástrojů osobního rozvoje. V rámci individuálních setkání vám koučinkovými metodami pomůžeme s osvojením nových schopností, nabytí nových kompetencí nebo s prací na vlastních vzorcích chování, zvycích i novém nastavení mysli. 


Pro koho je koučink určen?

Pro všechny, kteří na sobě chtějí aktivně pracovat, rozvíjet se a posunout svůj způsob myšlení či nastavení mysli. Koučinkem dosáhnete vašich cílů a očekávaných změn.

Jaký je náš koučinkový přístup?

Při koučování vycházíme zejména ze Systematického koučinkového přístupu, principů Gestalt terapie a Neurolingvistického programování. Pracujeme také například s prvky pozitivního myšlení a mindfulness. 

Po vzájemné dohodě čas od času vystoupíme z koučovacích vzorců a využijeme i nástroje školící či mentoringové. Nejedeme podle učebnice, pro zvolení nejvhodnějšího přístupu se vždy necháváme inspirovat konkrétním klientem, jeho cílem a vzájemnou dynamikou společných setkání. 


Jak profesní koučink probíhá?

Čím můžeme profesní koučink obohatit?

Individuální koučink probíhá v rámci jednotlivých setkání (60 min.), která lze realizovat osobně i virtuálně, případně lze kombinovat obojí. Nejčastěji setkání probíhají ve frekvenci 1x za 14 dní, případně 1x za měsíc. 

Konkrétní schéma spolupráce se však vždy domlouvá na základě přání a potřeb klienta a doporučení konkrétního kouče.

 Co víc by vás zajímalo?