Tereza Maisnerová, Founder & People Development Partner

V květnu 2019 se Tereza rozhodla opustit vody předepsaných firemních školení a katalogových agenturních kurzů a věnovat se firemnímu i osobnímu rozvoji tak, jak ho v UpGrow chápeme dnes: jako skutečné příležitosti k růstu jednotlivců i týmů. Proto Tereza většinu času intenzivně pracuje s našimi klienty na tvorbě rozvojových programů šitých na míru jejich potřebám, kultuře i tíženým výsledkům. Nejčastěji se dnes věnuje tématům HR a náboru, inkluze, týmové spolupráce a manažerského rozvoje. Kromě toho k Terčiným školením i koučinkovému přístupu  neodmyslitelně patří antropologický pohled na lidskou mysl, tělo i vzorce chování. 

Pokud se chcete o Tereze a začátcích UpGrow dozvědět víc, chytnete jí na LinkedIn nebo na tereza.maisnerova@upgrow.cz 


David Dvořák, People Development Partner

David se od začátku roku 2021 stará o naše firemní klienty a pomáhá jim tvořit i realizovat rozvojová řešení od A-Z. Věnuje se zejména praktickým soft-skills tréninkům, které opírá o vlastní obchodní, konzultantské a manažerské zkušenosti. Jako certifikovaný týmový kouč se věnuje také různým formám týmové facilitace. 

A protože úspěchy v Employer Brandingu už mu také nikdo neodepře, stará se i u nás o řadu významných klientů, mezi kterými září jedničky na trhu v oblasti poradenství či recruitmentu. 

O Davidových zkušenostech i přístupu k rozvoji se toho dozvíte hodně třeba z jeho LinkedIn profilu. A nebo mu rovnou napište na david.dvorak@upgrow.cz  Bára Kempeová, Coach & People Development Consultant

Bára působí v UpGrow od začátku roku 2022 a věnuje se hlavně práci s individuálními klienty. Její doménou je psychologické koučování a podpora klientů v otázkách life balance a well-being. Zvláštní místo v srdci i diáři má potom vyhrazeno pro pracující i nepracující rodiče, kterým pomáhá navigovat proces návratu k pracovnímu stolu zpět po rodičovské dovolené.

Každé setkání s Bárou (ve vlaku i na koučinku) vyniká otevřeným dialogem, neformálním a plně přijímacím přístupem a jejím nikdy nemizícím úsměvem.

Báru zastihnete na barbora.kempeova@upgrow.cz 


WE ARE PARTNERS ON YOUR DEVELOPMENT JOURNEY. 

WE EXPLORE YOUR SPECIFIC NEEDS AND CREATE UNIQUE LEARNING SOLUTIONS FOR YOU AND YOUR TEAM.

OUR GOAL IS TO HELP YOU TO DEVELOP THE SKILLS AND INSPIRE THE MINDSET THAT 

EMPOWER PEOPLE & GROW BUSINESS.


Chcete se nás na něco zeptat?