První osobní koučinková procházka v Praze!

Představte si, že každý krok na čerstvém vzduchu, který uděláte, vás posune nejen fyzicky ale i osobnostně vpřed.

Přicházíme s unikátní službou Walk&Grow - osobním koučinkem, který kombinuje pohyb s osobnostním rozvojem, a nabízí skvělý způsob, jak posílit vaše schopnosti, rozšířit obzory a uvědomit si vlastní možnosti, hodnoty a priority.

Pokud se vám nehodí žádný z nabídnutých termínů v odkaze výše, kontaktujte nás na walk.grow@upgrow.cz

Svěží myšlenky pro vaše kroky vpřed

Spojte příjemné s užitečným

V dnešní uspěchané době je často těžké najít čas na seberozvoj a odpočinek. Walk&Grow to řeší elegantně a efektivně - spojuje užitečné s příjemným. Naše procházky v přírodě nebo městském prostředí jsou navrženy tak, aby podněcovaly myšlení, podporovaly kreativitu a zároveň poskytovaly prostor pro relaxaci.

Naše služba je založena na principu "učení v pohybu". Během procházek s našimi zkušenými kouči budete diskutovat o vašich cílech a výzvách. Každá procházka je přizpůsobena vašim individuálním potřebám a zahrnuje směs osobního koučinku, tradiční a méně obvyklé koučinkové metody a pohyb na čerstvém vzduchu se zaměřením na váš osobní rozvoj. 

Krok za krokem ve vlastním tempu.

Flexibilní a jednoduché online plánování
Pohodlně v okolí místa vašeho pracoviště
Krátkodobý focus kouče na vaše téma
Pohyb na čerstvém vzduchu 

Pro koho je Walk&Grow určeno?

  • Profesionály, kteří hledají nové perspektivy a chtějí pracovat na svém osobní rozvoji a psychohygieně.
  • Jedince bojující proti syndromu vyhoření aktivním a zdravým způsobem.
  • Všechny, kdo chtějí pěstovat well-being ve svém životě.
  • Kohokoli, kdo chce spojit osobní rozvoj s láskou k pohybu a přírodě.

Walk&Grow je jednoduše určeno všem, kteří spatřují přínos v pohybu na čerstvém vzduchu a hledají prostor pro utřídění myšlenek, psychohygienu nebo třeba hluboké naslouchání a empatii nezaujaté strany. Všem, kdo chce dojít k řešení izolovaného tématu a najít svěží myšlenky pro další kroky vpřed. Věříme, že služba může být zajímavá i pro ty, komu stačí spíše jednorázová intervence nebo třeba jako ochutnávka a ověření, zda vyhledat kouče na dlouhodobou spolupráci. 

MINUT

Již pouhých 5 minut pobytu v přírodním prostředí zlepší náladu.

PROCENT

Pobyt venku zlepšuje úroveň duševní zdraví více než pohyb v umělém prostředí. Dle výzkumů již 2h týdně strávené v přírodě způsobují nárůst celkové pohody o 23 %.

VITAMIN

Vitamín D je důležitý pro naše kosti i imunitu. Vliv na jeho tvorbu má pohyb a cvičení na čerstvém vzduchu.

PROCENT

Začlenění pohybu do každodenní rutiny zlepšuje kreativní myšlení o 60 %. Pravidelné přestávky od sezení zlepšují schopnost řešit problémy a také pozitivně ovlivňují chování při plnění úkolů.

Svižné FAQ

Na kolik vás Walk&Grow vyjde?

Zaváděcí cena služby je 990,-/Kč.

Jak dlouho setkání trvá?

Setkání trvá 60 minut.

Kde probíhá Walk&Grow?

 Aktuálně se nejčastěji procházíme v Praze a blízkém okolí. Walk&Grow se však umí přizpůsobit Vašim potřebám a jsme proto otevřeni i jiným lokalitám, pokud to bude Vám i zvolenému kouči dávat smysl. Vámi preferovaný termín s konkrétním koučem si zarezervujte jednodušše on-line, navrhněte vámi preferovaný meeting point a pak už jen nazujte vhodnou obuv. 

Kdo vás bude koučovat?

k dispozici jsou tři naši zkušení koučové: Tereza Maisnerová, která koučuje týmy i jednotlivce a věnuje se především manažerům a podnikatelům. Bára Kempeová se zabývá spíše individuálním koučováním zaměřeným na životní koučink a life balance. A v neposlední řadě David Dvořák, který se soustředí na profesní a skupinové koučování zaměřené na angažovanost a spolupráci v týmu. Více informací ZDE.

Pokud se vám nehodí žádný z nabídnutých termínů z odkazu výše, kontaktujte kouče na walk.grow@upgrow.cz.