Vzdělávání a rozvoj vašich týmů jsou naším denním chlebem. Během dlouhodobých rozvojových programů, praktických tréninků i interaktivních workshopů pracujeme na zvyšování kompetencí vašich lidí. Společně stanovené vzdělávací cíle se však netočí pouze kolem jasně definovaných znalosti, schopností a dovedností. Proaktivně pracujeme také s vašimi firemními hodnotami a týmovým mindsetem.

Všechny naše akce jsou plně přizpůsobeny vašim vzdělávacím potřebám i očekáváním. Ať už budeme školení tvořit úplně od začátku podle vašich představ, nebo se inspirujete některým z našich oblíbených témat, všechny facilitační metody i materiály budou šité na míru vašemu týmu.

13

LET

Rozvoji se věnujeme už přes 10 let. Nenechte se zmást barvou našeho webu. Zelenáči v oboru rozhodně nejsme. 

48 

NÁRODNOSTÍ

Při školení a koučinku jsme se už potkali s účastníky 48 různých národností. To je pro nás diverzita a inkluze v praxi.

500

ŠKOLENÍ

Celkem máme za sebou více než 500 různých tréninků a školících programů.  

1 000

ÚČASTNÍKŮ

Proškolili jsme všeho všudy už více jak 1 000 účastníků. A těšíme se na další.

3 500

VYPSANÝCH FIXEK

Ano, je to tak, hodně píšeme, hodně malujeme. Protože, co je psáno, to je dáno a trocha té barevnosti je zkrátka potřeba.

"Jsme partneři na vaší rozvojové cestě. Společně mapujeme vaše specifické potřeby a vytváříme jedinečná vzdělávací řešení pro vás a váš tým. Naším cílem je inspirovat k osvojení moderních dovedností, které rozvíjí lidi a posilují týmy."