Nevěříme, že jedno řešení padne všem, zvláště, pokud jde o osobní či profesní rozvoj. 

Na našem webu najdete mnoho inspirace a příklady témat, která nejčastěji školíme. Nejsme ale fanoušky tzv. katalogových kurzů, která mají pevně dané parametry bez ohledu na individualitu klienta. Proto si raději s každým klientem popovídáme o tom, co konkrétně potřebuje a jak mu můžeme pomoci. K tomu často využíváme například Analýzu vzdělávacích potřeb, či jiný z našich diagnostických nástrojů. 

Pokud si nejste jistí, co vlastně hledáte, nebo máte netradiční požadavky, pojďme se společně pobavit o rozvojovém řešení na míru. Třeba u kávy.

Zde najdete příklady dalších školení či praktických workshopů, které jsme pro naše klienty v posledním době realizovali.   

Prezentační dovednosti
Time management
Projektový management
Asertivní komunikace

O našich programech na míru se říká

"The outcome was above expectation. We know classroom training can be tiring and difficult to make it interesting. Fact is that our consultants were looking forward Tereza's training and were asking for it. The general results and efficiency of the consultants went up, in terms of revenue, but also in terms of client retention and satisfaction." 

L&D Manager

EMEA

"The trainer was open, friendly, professional and expert in adapting training approach to our audience . The programme definitely achieved to transfer information and knowledge in a way that positively impacted people."

L&D Manager

Europe

"Tereza has a lot of drive, is solution-oriented and pragmatic, is very demanding with herself and her work and delivers consequently high-quality work. I can only recommend Tereza as a trainer, a coach and a great professional to work with in all cases."

Talent Director

Continental Europe