Klasické manažerské příručky už nestačí; svět se mění a vy s ním. Nebo ne? 

Tento kurz vám ukáže, jak vést inkluzivní tým, kde každý může vyniknout, ať už jde o věk, pohlaví, národnost nebo jiné rozdíly. Ať už váš tým vypadá jako střet civilizací nebo září všemi barvami duhy, jako manažer můžete udělat největší rozdíl v tom, jak se lidé cítí a jaké výsledky dosahují.


O čem je tento workshop?

V rámci tohoto workshopu aktivně pracujeme s vašimi firemními hodnotami a společně formulujeme standardy inkluzivního pracovního prostředí. Ukážeme manažerům a vedoucím pracovníkům, jak iniciovat změnu, vytvářet rovné příležitosti a překonávat kulturní či společenské bariéry. 

Naším cílem je rozvíjet inkluzivní firemní kulturu, ve které zazáří každý člen týmu a díky které se zařadíte mezi atraktivní zaměstnavatele.


Jaké jsou cíle tohoto workshopu?

Lépe porozumět moderním  týmům a jejich potřebám

Pochopit rozdíl mezi diverzní a inkluzivní firemní kulturou 

Osvojit si principy inkluzivního leadershipu 

Inspirovat sebe i ostatní k pozitivní změně


Na co si během workshopu společně posvítíme?

Na vaše firemní hodnoty a jejich odraz v leadershipu

Na benchmark trhu v oblasti D&I a postavení vaší značky

Na aspekty emoční inteligence v leadershipu 

Na příklady inkluzivního leadershipu v praxi


Kdo vás workshopem provede?

Tereza Maisnerová

Founder & People Development Partner 

Je to pro vás?

Určeno leaderům, manažerům, HRistům a ostatním ambasadorům firemní kultury, kterým záleží na tom, jak jejich týmy fungují uvnitř i navenek. Všem týmům, které se chtějí posunout od diverzity k inkluzi.  

Workshop můžeme realizovat v rámci intenzivních 1-2 dnů. Pokud se společně vrhneme do komplexní a dlouhodobé spolupráce, můžeme naopak zorganizovat větší počet kratších intenzivních setkání v rámci několika měsíců.