Neradi plácáme jen tak do větru a k rozvoji nepřistupujeme pouze pocitově. Rádi věci měříme, opíráme se o fakta a ve své práci využíváme řadu logických, analytických a zkušenostních metod, které si odnášíme z praxe v empirickém výzkumu. 

Obecně vzato diagnostické nástroje slouží k poznání povahy a příčiny určitého jevu v současnosti i jeho predikci v budoucnu. V naší praxi umíme diagnostiku využít například pro skutečně efektivní analýzu vašich vzdělávacích potřeb, pro měření spokojenosti vašich zaměstnanců, ale také k analýze chování, kompetencí či motivaci lidí.

Více o různých způsobech diagnostiky se můžete dočíst níže. Neváhejte nás však kontaktovat a o detailech si popovídat. Je to jednodušší, než se zdá. 

Co o našem přístupu říkají ostatní?

"Pro mě bylo hlavně neuvěřitelné a hrozně přínosné poslouchat a pozorovat ostatní. Za ta léta si troufnu tvrdit, že většinu z nich fakt znám, a i pracovně dokážu identifikovat jejich silné stránky a nešvary - ale jak s nimi pak pracovat, to už je další otázka. To, jak se fakt všichni chtě nechtě odhalili, identifikovali ty slabiny (a i ty plusy) a dostali elegantní a srozumitelný návod, jak na to jít lépe a že to není žádné scifi, ale reálně dosažitelné, to mě naprosto ohromilo."

Team Manager

Czech Republic