Vzdělávání a rozvoj Vašich týmů jsou naším denním chlebem. Během dlouhodobých rozvojových programů, praktických tréninků i interaktivních workshopů pracujeme na zvyšování kompetencí Vašich lidí. Společně stanovené vzdělávací cíle se však netočí pouze kolem jasně definovaných znalosti, schopností a dovedností. Proaktivně pracujeme také s Vašimi firemními hodnotami a týmovým mindsetem.

Všechny naše akce jsou plně přizpůsobeny Vašim vzdělávacím potřebám i očekáváním. Ať už budeme školení tvořit úplně od začátku podle Vašich představ, nebo se inspirujete některým z našich oblíbených témat, všechny facilitační metody i materiály budou šité na míru Vašemu týmu.

10

LET

Rozvoji se věnujeme už přes 10 let. Nenechte se zmást barvou našeho webu. Zelenáči v oboru rozhodně nejsme. 

48 

NÁRODNOSTÍ

Při školení a koučinku jsme se už potkali s účastníky 48 různých národností. To je pro nás diverzita a inkluze v praxi.

500

ŠKOLENÍ

Celkem máme za sebou více než 500 různých tréninků a školících programů.  

1 000

ÚČASTNÍKŮ

Proškolili jsme všeho všudy už více jak 1 000 účastníků. A těšíme se na další.

3 500

VYPSANÝCH FIXEK

Ano, je to tak, hodně píšeme, hodně malujeme. Protože, co je psáno, to je dáno a trocha té barevnosti je zkrátka potřeba.

"WE ARE PARTNERS ON YOUR DEVELOPMENT JOURNEY. WE EXPLORE YOUR SPECIFIC NEEDS AND CREATE UNIQUE LEARNING SOLUTIONS FOR YOU AND YOUR TEAM. OUR GOAL IS TO HELP YOU TO DEVELOP THE SKILLS AND INSPIRE THE MINDSET THAT EMPOWER PEOPLE & GROW BUSINESS."